В Україні тема комунікації між владою та громадою досить різноманітна. Є громади, де комунікація була налагоджена добре, є, де комунікація на середньому рівні. Проте, є громади, де взагалі люди не мали змоги достукатися до влади.

Однак, важливість комунікації зі своїми виборцями не тільки у передвиборчий період, а й в інший час не варто недооцінювати. 

Розширення контактів із виборцями та більш дієва комунікація з ними можуть зробити багато для того, щоб підвищити підзвітність і прозорість роботи народних депутатів, та зрештою забезпечити вищий рівень довіри до них з боку громадян. 

Ірина Семенова, засновниця PR-агенції Semenova Media, журналістка, під час вебінару “Як владі комунікувати з виборцями у міжвиборчий період?” відповість на запитання:

  • як “підсилити” розповідь про перемоги і адекватно показати “тонкі” місця; 
  • відповідати не можна мовчати: де поставити кому та як розумно реагувати на критику;
  • “тролі”, опозиція та “міські божевільні”: як виявити раціональне зерно в найбільш божевільному запиті.

ДАТА:  26 жовтня 2021 року

ЧАС: 16:00-17:30

МІСЦЕ: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам).

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ можна за посиланням: https://forms.gle/LoJQ37dc6QD7pxCM7

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

Вебінари спрямовані на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту. Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Заходи відбуваються в рамках проєкту “Задай курс владі”, що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI).

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності.