Чому одні громади успішніші й за той самий проміжок часу розвиваються швидше, ніж інші? Як представникам одних ОТГ вдається залучати інвестиції та реалізувати цікаві проєкти і чому не вдається іншим? Що таке стратегічний розвиток громад та чим він може допомогти для розвитку вашої громади? Хочете почати усвідомлено розбудовувати свою громаду? Тоді цей вебінар для вас.

Спікери заходу: Олександра та Віталій Гліжинські, співзасновники Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада”. Вони поділяться досвідом співпраці з органами влади та місцевого самоврядування та секретами розробки стратегій для громад та прийняття стратегічних рішень.

ЩО: вебінар “Стратегічний розвиток громад”

КОЛИ: 27 травня 2021 року о 16:00

МІСЦЕ: онлайн-платформа ZOOM

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/2b0SnOR 

ДЛЯ КОГО: Запрошуємо долучитися до онлайн-заходу активних громадян, мешканців ОТГ, депутатів місцевих рад, їх помічників, громадських діячів міста, студентів та всіх, хто хоче отримати знання для розвитку власної громади.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА. 

Під час вебінару учасники дізнаються про те:

  • що таке стратегія, як вона впливає на розвиток громади та які її складові;
  • як організувати стратегування в громаді;
  • що таке стратегічна ідея та для чого вона потрібна;
  • приклади учпішних стратегічних ідей громад України та закордонний досвід.

Вебінари спрямовані на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту. Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”:

Телефон: +380961724018;

E-mail: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Захід організований за підтримки Національного Демократичного Інституту.

Примітка. Місія “Активної Громади”: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.