Стартувала 8 публічна консультація з громадянами в місті

Вздовж набережної Незалежності раніше знаходилися посадки трояндових кущів. Проте під час одного з останніх сильних паводків на Закарпатті розарій був знищений військовими, які ліквідовували наслідки стихії. Тільки деякі кущі збереглися й донині. Наразі, обговорюється питання про доцільність відновлення квітника з кущів троянди вздовж набережної. Відзначимо, що клімат нашого міста сприятливий для вирощування цих квітів.

Отже, на публічні консультації внесено питання: Чи варто висадити на набережній Незалежності кущі троянд? Ужгородцям залишається дати відповідь – “Так” або “Ні”.

Ужгородська міська рада запрошує зробити вибір на офіційному сайті у рубриці «Публічні консультації» (http://rada-uzhgorod.gov.ua/publichni-konsultatsiyi/), або ж на сайті vdmk.org/4213 або SMS “4213 (пробіл) номер відповіді” на номер 093-177-0035.

UZH PK-8

Зробити вибір можна до 29.03.2019 року! Обирай, твоя думка важлива!

Публічні консультації проводяться у співпраці з Ужгородською міською радою.

Що таке публічні консультації? Це процес комунікації між органами місцевого самоврядування та громадянами (зацікавленими сторонами), за допомогою якого обидві сторони стають поінформованими про різні перспективи та пропозиції. Це інструмент, який надає можливість громадянам впливати на зміст рішень, що їх ухвалюють органи місцевого самоврядування.

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ГО «ВГО «Інститут «Республіка». Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).