Житомиряни обговорюють питання безпеки та комфортного переходу через проспект Миру в районі Панчішної фабрики.

6 червня в Житомирі стартувала перша публічна загальноміська консультація, яка триватиме до 6 липня включно.

Мета даної консультації – визначити, який варіант переходу через проспект Миру підходить більшості житомирян: підземний чи наземний.

Висловити свою думку можна двома методами:

  • відправивши SMS з текстом: “3492 (пробіл) варіант відповіді” на номер: 093-177-00-35.

(Вартість SMS згідно з тарифом оператора);

листівка пк житомир

Опісля завершення даної консультації будуть публічно оприлюднені результати (під час пресс-конференції). І влада має прийняти рішення спираючись на думку житомирян, які взяли в ній участь.

Про початок публічних консультацій розповів Проноза Олексій, регіональний координатор проектів ВІ “Активна Громада” в місті Житомирі: «У цьому році Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» від Інституту «Республіка» розпочала процес публічних консультацій по всій Україні, у 30 містах. І мені надзвичайно приємно, що одну з перший консультацій ми проведемо саме в Житомирі. Ми, громадські активісти, звикли першими йти до влади і просити/наполягати на впровадженні інструментів демократії для поліпшення управління та діалогу між владою та громадянами. Цього разу все склалося навпаки. Тож тепер лишається сподіватись на активну участь жителів міста».

Публічна консультація – це інструмент прямої демократії за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання.

Під час конференції міський голова Сергій Сухомлин підписав меморандум про співпрацю між владою та ВІ “Активна Громада” Інституту “Республіка”. Також представники влади запросили людей до участі та не боятися висловлювати свою думку.

житомир

“Закликаю всіх не байдужих мешканців міста долучитись до обговорення та висловити свою позицію. Це гарних інструмент залучення громади до прийняття рішень, адже рішення прийняті лише у владних кабінетах часто є не досконалими і не завжди враховують думку користувачів послуг”, – зауважив заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Примітка.  Публічні консультації проводяться в межах проекту “Задай курс владі”, що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).