У Рубіжному триває публічна консультація щодо пошкоджених дерев

Тиждень тому на Луганщині стартувала перша публічна консультація. За словами регіонального кооридинатора Дмитра Бондаренка ВІ “Активна Громада” громадяни реагують з обережністю, оскільки це новий інструмент участі. Але це досить важливо, аби влада та громада виходили на новий рівень комунікації.

На розгляд мешканців міста винесено питання: Як відновити пошкоджені насадження дерев у місті?

  1. висадити нові тополі замість пошкоджених;
  2. висадити інші дерева одного виду замість пошкоджених тополь;

Так, станом на 25 січня маємо наступні результати:

Рубіжне ПК, 25.01

Ми закликаємо рубіжан бути макчимально активними та обирати варіант, що найбільш до вподоби.

Висловити свою думку за допомогою онлайн ресурсу «Ваша Думка» за посиланням: vdmk.org/4759 або надсилаючи SMS з текстом «4759 (пробіл) номер відповіді» на номер (093)177-00-35 (вартість СМС згідно з тарифом оператора).

Нагадаємо, що тема для консультування виникла у місті через погодні умови. Унаслідок бурелому було знищено багато дерев, і навесні має розпочатися черговий етап подолання наслідків: висадження нових зелених насаджень. Так, місцева влада вирішила дізнатися думку громадян, як можна виправити ситуацію з пошкодженими деревами.

Публічна консультація триватиме до 11 лютого 2019 року. Будьте активними!

Рубіжному публічна консультація впроваджується у співпраці з Рубіжанською міською радою, а  стартувала вона за підтримки керівника УЖКГ  – Дениса Жердєва.

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Tags: , , , , ,