11 липня у Хмельницькому стартувала публічна консультація з громадянами

На публічне обговорення винесено питання: Які локації обов’язково мають бути на ІІІ Фабриці освітніх ідей?

На розгляд пропоновано такі варіанти, з яких мешканці можуть обрати лише один:

  1. Майстер-класи з вокалу і хореографії;
  2. З фізичними активностями;
  3. З новаціями в освітньому процесі;
  4. З експериментами/дослідами;
  5. З розвитку творчих здібностей.

ПК Хмельницький

Якісна освіта сьогодні – успішне місто в майбутньому. Під таким гаслом відбудеться третя “Фабрика освітніх ідей” у Хмельницькому. Свою нішу займають і громадські організації міста, які також приймають участь у освітньому процесі молоді.

 «Публічна консультація організована спільно з Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради. Під час даної консультації цікавимося думкою хмельничан щодо проведення ІІІ Фабрики освітніх ідей: які локації вони хотіли б бачити, у яких взяти участь. Для проведення консультації використовуємо простий та доступний кожному інструмент – «Ваша думка», – зазначила регіональна координаторка ВІ «Активна Громада» Юлія Мазур.

Організатори її проводять перед початком нового навчального року, аби зарядити позитивними емоціями майбутніх школярів. До заходу долучаються представники шкільної та позашкільної освіти, професійно-технічної освіти.

«Фабрика освітніх ідей проводиться з метою налаштування учнів, студентів, викладачів на новий навчальний рік.  Цього року ми вирішили залучити громадян до процесу організації Фабрики та спитати їх думку щодо локацій, які мають бути на даному заході, — зазначає заступниця директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Світлана Губай. — Завдяки консультації з громадянами зможемо визначити пріоритети: що найбільше цікавить містян, що їх надихає та стимулює під час освітнього процесу”.

Завершується публічна консультація 15 серпня. Свою думку можна висловити за допомогою електронного сервісу «Ваша Думка», відправивши свою відповідь за посиланнямhttps://vdmk.org/2270/ або СМС з текстом «2270 (пробіл) номер відповіді» на номер 093-177-00-35. Ціна смс згідно з тарифом вашого оператора.

Після підбиття підсумків результати будуть оголошені під час прес-конференції.

Публічні консультації проходять у межах проекту «Задай курс владі» за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).