Богуслав Активна Громада

21 червня у м. Богуслав “Активна Громада” провела тренінг “Інструменти участі – будуй демократію”, де активні громадяни міста дізнавались про інструменти демократії: громадський бюджет, місцеву ініціативу та електронні петиції. Ба більше, учасники не тільки ознайомилися з інструментами, але й отримали “інструкції з їх експлуатації”.

“Більшу увагу ми зосередили саме на електронних петиціях, як на одному із найдієвіших інструментів.
Завдяки методиці мозкового штурму учасники тренінгу визначили основні, на їхню думку, проблеми в місті, серед яких було зазначено: притулки для тварин, зони відпочинку, бювети, велодоріжки, транспорт і т.д. Шляхом голосування обрали одну – облаштування та ремонт пандусів для маломобільних груп населення і створили петицію“, – зауважила координаторка “Активної Громади” у Богуславі Анастасія Ращенко.

Активна Громада Богуслав

Варто зауважити, що на тренінгу було презентувано посібник “Інструментарій для громадян” — зібрання кращих практик, засвоєних уроків та успішних історій Інституту “Республіка” та Центру UA; все, що стане в нагоді для започаткування власної ініціативи, яка залучить громадян та владу до вирішення нагальних проблем вашої громади.

Активна Громада 

Примітка. Публікація цього посібника та організація тренінгу стала можливою завдяки Національному Демократичному Інституту (НДІ) та за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).