Кам’янець-Подільський увійшов у 5-ку міст, де вперше було запущено публічні консультації з громадянами. 

Напочатку звітня міська влада міста звернулася до громадян, аби дізнатися: «Де першочергово варто облаштувати сучасний сквер?» Кам’янчани мають обрати один із трьох запропонованих варіантів за допомогою ресурсу “Ваша Думка” за посиланням: vdmk.org/3841 або надіславши СМС з текстом: «3841(пробіл)номер відповіді, на номер 093-177-00-35.

  1. Позаду Ратуші (пл. Польський ринок)
  2. Над каньйоном на Руських фільварках (вул. І. Франка, 3)
  3. В районі військового містечка (вул. Вокзальна, 89)

Станом на 20 квітня маємо наступні результати:

20.04.18

Публічні консультації з громадянами – це інструмент, завдяки якому влада звертається до громадян для отримання їхніх думок щодо питання, яке впливає на їхнє життя. Метою такого інструменту є не лише вислуховування пропозицій громадян, але процес, який наприкінці має результат – прийняття рішення.

У місті запроваджуються нові стандарти якості життя і один з них – це створення найбільш наближених до людей територій комфортного відпочинку: сквери, дитячі майданчики, спортивні зони. Такі проекти треба виконувати обов’язково порадившись з мешканцями та за їх максимальною участю.

 Кам’янчани, будьте активні – оберіть місце для відпочинку в рідному місті!

 Публічна консультація триватиме до 2 травня 2018 року включно.

Зазначимо, що публічні консультації впроваджуються в межах проекту «Задай курс владі», що втілюється за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).