На сьогодні майже всі куточки України познайимилися з інструментом публічних консультацій

До 11 лютого триває публічне обговорення на Луганщині в м. Рубіжне. Після негоди на узбіччях доріг пошкодилося чимало насаджень. Місцева влада навесні розпочне процес поновлення дерев уздовж доріг.

Тому, рубіжани мають обрати: Як відновити пошкоджені насадження дерев у місті?

За словами координатора ВІ “Активна Громада” в Рубіжному, у соціальних мережах люди активно проглядають цю новину, обговорюють. Важливо, аби кожен долучився до процесу консультування.

Станом на 6 лютого вже 339 громадян висловило свою думку з цього питання. Запрошуємо долучатися активніше.

6 лютого, проміжки, Рубіжне

Ми закликаємо рубіжан бути макчимально активними та обирати варіант, що найбільш до вподоби.

Висловити свою думку за допомогою онлайн ресурсу «Ваша Думка» за посиланням: vdmk.org/4759 або надсилаючи SMS з текстом «4759 (пробіл) номер відповіді» на номер (093)177-00-35 (вартість СМС згідно з тарифом оператора).

Обирайте варіант:

  1. висадити нові тополі замість пошкоджених;
  2. висадити інші дерева одного виду замість пошкоджених тополь;

І пам’ятайте, що публічна консультація триває до 11 лютого.

***

Чернівці

У столиці Буковини наприкінці січна стартувала друга публічна консультація. Вона є логічним продовженням перешого питання, яке було винесено на розгляд громадян. Нині місцева влада консультується з містянами на тему: Який елемент обов’язково має бути на дитячих майданчиках?

До 28 лютого включно чернівчан просять визначитись із предметним наповненням простору для малечі, перейшовши за посиланням: vdmk.org/4138 або відправивши СМС з текстом «4138 (пробіл) номер відповіді» на тел.: +38(093)1770035 (вартість згідно із тарифами оператора).

Станом на 6 лютого маємо наступні результати:

6 лютого, проміжні Чернівці

Закликаємо бути активними й обирати:

  1. пісочниці-трансформери
  2. підвісні гойдалки
  3. ландшафтні об’єкти
  4. дошки для малювання
  5. паралельні гірки
  6. лазанки

«Часто виникає ситуація, коли вихідні умови не дозволяють облаштувати комплексний дитячий майданчик, а тільки встановити якусь одну конструкцію. Нам як владі цікаво знати, що потрібно споруджати в першу чергу, без чого мешканці просто не уявляють дитячий простір», – зауважує головний архітектор Чернівців Наталія Хілько.

Примітка. Проведення даних публічних консультаційвідбувається в межах Всеукраїнської кампанії «Задай курс владі» за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).