У Кропивницькому завершилася друга публічна консультація з громадянами

Про результати та перебіг обговорення питання щодо реконструкції пісочниць у місті розповів під час прес-конференції регіональний координатор ВІ “Активна Громада” Анатолій Стоян.

13 листопада він поінформував журналістів про результати другої публічної консультації. Обговорення та вибір варіанту проходили за підтримки міської ради з 23 жовтня по 7 листопада.

ПК Кропивницький, результат

– Публічна консультація – це простий і доступний метод, який дає можливість владі дізнатися думку громадян, а громадськості взяти участь у прийнятті рішень на місцевому рівні з важливих питань суспільного значення, – зазначив Анатолій Стоян. – На розгляд публічної консультації виносилися питання, що стосується відкритих дитячих пісочниць у Кропивницькому. Моніторинг дитячих пісочниць показав, що в місті є такі пісочниці, які знаходяться у занедбаному стані та небезпечні для дітей.

Аби дізнатися думку громадян з цього приводу на розгляд публічної консультації виносилося два питання. Перше – ремонт вже встановлених відкритих пісочниць, а саме усунення існуючих пошкодженнь, відновлення фарби на них. Друге – заміна старих пісочниць на закриті нові з дахом.

Визначення пріоритетного варіанту відбувалося за допомогою електронного сервісу «Ваша Думка» та на офіційному веб-сайті міської ради у створеній рубриці «Публічна консультація», а також шляхом анкетного опитування під час зустрічей з громадянами, які проводили представники Інституту «Республіка» в Кропивницькому.

ПК-2 результати

За інформацією Анатолія Стояна за результатами публічної консультації, в якій взяли участь 467 осіб (273 офлайн та 194 онлайн), 228 (83,5%) громадян висловили свою думку на користь варіанту із заміною на закриті з дахом, встановлення нових конструкцій з накриттям, а 45 (16,5%) осіб були за те, щоб відремонтувати наявні відкриті пісочниці.

Джерело: Сайт міської ради м. Кропивницький

***

Нагадаємо, що перша публічна консультація в місті стосувалася реконструкції парків. У результаті 58,9 % громадян (238 кліків) висловилося за реконструкцію «Ковалівського» парку.

Ініціатива впроваджується в межах проекту «Задай курс владі» ВІ «Активна Громада» від Інституту «Республіка».  Разом з  міською радою міста Кропивницького активісти запрошують кропивничан  висловити свою думку!

Довідка.  Проект «Задай курс владі» проваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).