17 липня на прес-конференції  в міській раді відбулася презентація результатів першої публічної консультації.

У містян запитали, який, на їх думку, парк потребує реконструкції: «Ковалівський» чи «Перемога». З цього приводу 322 мешканця Кропивницького висловили свою позицію за допомогою ресурсу «Ваша Думка».

Кропивницький АГ

Регіональний координатор «Активної Громади Кіровоградщини» Анатолій Стоян розповів, що протягом місяця,  мешканці міста висловлювали свої думки щодо першочерговості реконструкції парків за допомогою е-ресурсу «Ваша думка» або відправивши смс-повідомлення.

За результатами публічної консультації більшість голосів громадяни віддали за реконструкцію саме «Ковалівського» парку:

– 58,9 % (238 голосів) за реконструкцію «Ковалівського» парку;

– 41,1 %(166  голосів) за реконструкцію парку «Перемога» (міський сад).

Результат Пк, Кропивниц

Наразі, результати публічної консультації передані у міську раду для подальшого розгляду та прийняття відповідного рішення.

«Публічна консультація – це простий та доступний для всіх інструмент, за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання, тому міська влада у співпраці з Інститутом «Республіка» надалі буде використовувати цей механізм», – зазначив секретар міської ради Андрій Табалов.

Зазначимо, що публічні консультації впроваджуються в межах проекту «Задай курс владі», що реалізовується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).