З 10 липня у Львові припинила діяти публічна консультація щодо вдосконалень у Левандівському парку.

Обговорення, що тривало з 19 червня наразі призупинена, задля доопрацювання варіантів розв’язання питання зі сторони Інституту «Республіка» та Львівської міської ради. Причиною внесення корективів є ефективна співпраця з активістами та громадянами Левандівки, що висловили своє бачення необхідних змін. Їх метою є максимальне задоволення інтересів громади та наявність цих варіантів є нагальною у позиціях голосування. У даний момент, задля змістовних та якісних змін, питання консультації доповнюються та доопрацьовуються.

ПК Львів

«Ми прагнемо вдосконалити парк для громадян Левандівки, втілювати найбільш необхідні зміни. Тому дослухаємось до позиції мешканців і хочемо зробити все якнайкраще. Таким чином, лише додатковий розгляд та доповнення питань нам у цьому допоможе», – висловив свою позицію представник «Інституту міста» Львівської міської Ради Орест Олеськів.

Нагадаємо, публічна консультація – це інструмент, за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання. Воно виноситься на загальне обговорення, кожен громадянин може висловитися і вплинути на прийняття остаточного рішення.

Публічна консультація дозволяє спростити процес врахування думки громади для влади. Цей інструмент створює можливість для мешканців міста взяти участь у прийняті рішень на місцевому рівні у максимально доступний спосіб. Це у свою чергу сприяє ефективній комунікації громади та влади.

Публічні консультації впроваджуються в межах проекту «Задай курс владі», що реалізовується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).