Публічні консультації у Добропіллі та Кам’янці-Подільському стартували 2 квітня! Жителі обох населених пунктів висловлюють свою думку щодо облаштування зелених зон та призвичаюються до нового інструменту висловлювання думки – ресурсу “Ваша Думка”.

Жителі Кам’янця-Подільського обирають – «Де першочергово варто облаштувати сучасний сквер?»:

  1. Позаду Ратуші (пл. Польський ринок)
  2. Над каньйоном на Руських фільварках (вул. І. Франка, 3)
  3. В районі військового містечка (вул. Вокзальна, 89)

Станом на 12 квітня маємо наступні результати:

Кам'янець подільський СКВЕР 12.04.2018

 

На першу публічну консультацію у Добропіллі винесли питання: «Яку зону відпочинку реконструювати першою»:

  1. Міський парк культури та відпочинку (вул. Першотравнева) – популярне місце дозвілля серед матусь із дітками та сімей. Також зранку і до вечора саме тут багато мешканців займаються спортом на свіжому повітрі.
  2. Сквер Центру культури та дозвілля (вул. Фестивальна) – знаходиться у центрі міста, поруч розташовані кафе, центр відпочинку для молоді, скалодром. Усі заходи місцевого значення проводяться саме у цьому місці для дозвілля.

Добропілля ЗОНА ВІДПОЧИНКУ 12.04.2018

Хто ще не встиг – запрошуємо обрати свій варіант! Кожна думка важлива!

Публічні консультації з громадянами – це інструмент, завдяки якому влада звертається до громадян для отримання їхніх думок щодо питання, яке впливає на їхнє життя. Метою такого інструменту є не лише вислуховування пропозицій громадян, але процес, який наприкінці має результат – прийняття рішення.

Публічні консультації впроваджуються в межах проекту «Задай курс владі», що втілюється за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).