У м. Рубіжне місцева влада розпочала процес консультування з мешканцями

У місті внаслідок бурелому було знищено багато дерев, і навесні має розпочатися черговий етап подолання наслідків: висадження нових зелених насаджень. Так, місцева влада вирішила дізнатися думку громадян, як можна виправити ситуацію з пошкодженими деревами. Публічна консультація стартувала 17 січня і триватиме до 11 лютого.

На розгляд винесено питання: Як відновити пошкоджені насадження дерев у місті?

Є декілька варіантів впорядкування насаджень (благоустрою):

  1. висадити нові тополі замість пошкоджених;
  2. висадити інші дерева одного виду замість пошкоджених тополь;

Рубіжани зможуть висловити свою думку за допомогою онлайн ресурсу «Ваша Думка» за посиланням: vdmk.org/4759 або надсилаючи SMS з текстом «4759 (пробіл) номер відповіді» на номер (093)177-00-35 (вартість СМС згідно з тарифом оператора).

Rubizhne PK

Публічна консультація триватиме до 11 лютого 2019 року. Будьте активними!

Що таке публічні консультації? Це процес комунікації між органами місцевого самоврядування та громадянами (зацікавленими сторонами), за допомогою якого обидві сторони стають поінформованими про різні перспективи та пропозиції. Це інструмент, який надає можливість громадянам впливати на зміст рішень, що їх ухвалюють органи місцевого самоврядування.

У Рубіжному публічна консультація впроваджується у співпраці з Рубіжанською міською радою, а  стартувала вона за підтримки керівника УЖКГ  – Дениса Жердєва.

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).