ВІ “Активна Громада” від Інституту “Республіка” запрошує брати участь у конкурсі коротких розповідей про власні успіхи у сприянні розвитку ваших міст та громад.

В інформаційному суспільстві онлайн інструменти стали звичними, як для особистого спілкування, так і для щоденної роботи. Аби продемонструвати, що працювати та навчатися онлайн не так страшно, як здається, ми оголошуємо конкурс, де кожен може поділитися власним досвідом використання онлайн методів – електронних петицій, бюджетів участі, публічних консультацій, інформаційних кампаній у Facebook тощо. Адже історії успіху найбільше надихають, мотивують та переконують, що все можливо! І навіть під час карантину ми можемо роби наші міста та громади кращими.

Тому, запрошуємо всіх охочих розповісти свою історію успішного використання онлайн методів впливу у своєму місті, містечку, селі. Ви можете розповісти про проведення тренінгів в онлайн форматі, акцій на підтримку якоїсь події, публічних обговорень/консультацій, вебінарів та інше.

Просимо учасників конкурсу будувати розповідь за таким алгоритмом:

  • Хто ви? Чи маєте ви команду? Які ваші цінності? Презентуйте себе та вашу команду, що вас об’єднує, які цінності вас рухають вперед.
  • У чому полягав ваш виклик? Які перепони стояли на вашому шляху? Зробіть загальний опис ситуації, проблеми у вашій громаді.
  • Якого результату ви прагнули? Про яке майбутнє ви мріяли? Що для цього робили, щоб вирішити проблему/виклик? Опишіть як вам вдалося вирішити проблему за допомогою онлайн інструментів;
  • Який вибір у вас був? Чому ви вирішили саме активно боротися за розвиток громади? Яких результатів ви досягли?
  • Ваш висновок та заклик до інших громадян, які стоять на стадії вибору – бути активним чи лишити проблему поза увагою.

Як онлайн інструменти допомогли мені розвивати мою громаду

Як взяти участь у конкурсі?

Для участі в конкурсі потрібно надіслати матеріал на тему Як онлайн інструменти допомогли мені розвивати мою громаду” на пошту: InstituteRespublica@gmail.com та заповнити коротку самопрезентаційну форму.

Матеріали очікуємо у форматі: есе ( PDF-документ, до 3 сторінок, 14 шрифтом Times New Roman) або відео ролику (2-3 хвилини).

Реченець (дедлайн):  10 квітня 2020 року.

Результати конкурсу буде оголошено 13 квітня 2020 року.

Автори трьох кращих робіт отримають подарунки – щоденники, чашки, календарі, книги та наплічники. А також ваші роботи будуть опубліковані на сайті Інституту “Республіка” та в газеті “Наші Вісті”.

Критерії оцінки:

  • повнота розкриття теми;
  • послідовність;
  • креативність;
  • інноваційність;
  • правильність та чистота мови.

Роботи, що будуть з порушенням авторського права та плагіатом, відхилятимуться  автоматично.

Примітка.

Місія “Активної Громади”: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.