Як назвати сквери, що знаходяться між вулицями Т.Шевченка, І. Франка та Лесі Українки

Закликаємо долучитися до публічних консультацій з 12 по 26 грудня мешканців Дрогобича.

Ще в серпні 2017 за ініціативи ГО “Український молодіжний прорив” стартував проект “Залучення громади до створення концепції розвитку трьох маленьких парків у м. Дрогобичі” на вул. Лесі Українки, Івана Франка та Тараса Шевченка. За цей час за підтримки проекту “Київський діалог” було сформовано концепцію розвитку парків та спільно з Дрогобицькою міською радою і за підтримки мережі магазинів “АртСвітло” проведено конкурс серед архітекторів на кращий проект цих зелених зон.

“На сьогодні ці сквери (так буде правильно надалі називати ці зелені зони) не мають офіційних назв. Протягом двох тижнів до 10 грудня тривав збір варіантів назв скверів від мешканців міста. Остаточні варіанти обиратимемо за допомогою публічних консультацій”, – радник міського голови Олег Дукас.

Саме з надісланих дрогобичанами пропозицій і будуть обиратися назви скверів.

ГО “Український молодіжний прорив” та  ВІ “Активна Громада” від Інституту “Республіка” за підтримки Дрогобицької міської ради оголошує відкриття двох публічних консультацій. Питання, які на них винесені є наступними:

Як назвати сквер, що знаходиться між вул. І. Франка та вул. Лесі Українки?

Варіанти (послідовність фіксована):
1. Молодіжний;
2.  І. Франка;
3. Франкопарк.

PK 4 Drohobych

Зробити свій вибір можна за посиланням https://vdmk.org/5698

або відправити смс з текстом “5698 номер відповіді” на номер 093 177 00 35*.

***

Одразу відбуваються двіпублічні консультації. Тому, не зволікайте та обирайте!

Як назвати сквер, що знаходиться між вул.Т. Шевченка та вул. І. Франка?

PK - 5 Dro

Варіанти (послідовність фіксована):
1. Студентський;
2. Університетський;
3. Шульцпарк.

Зробити свій вибір можна за посиланням https://vdmk.org/9802  або відправити смс з текстом “9802 номер відповіді” на номер 093 177 00 35* (*вартість смс згідно з тарифом оператора).

Публічні консультації триватимуть до 26.12.2018.

Публічна консультація дозволяє спростити процес врахування думки громади для влади. Цей інструмент створює можливість для мешканців міста  взяти участь у прийнятті рішень на місцевому рівні у максимально доступний спосіб. Це у свою чергу сприяє ефективній комунікації громади та влади. Відбуваються консультації за допомогою електронного сервісу «Ваша Думка».

Ініціатива впроваджується в межах проекту «Задай курс владі» ВІ «Активна Громада» від Інституту «Республіка». Разом з Дрогобицькою міською радою активісти запрошують дрогобичан висловити свою думку!

Довідка.  Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).