2 червня відбудеться регіональний Форум «Практичні аспекти децентралізації влади та побудова багаторівневого діалогу в громадах» у м. Полтава у приміщенні Бізнес-центру «Сучасний дім».

Захід проходитиме в рамках Всеукраїнської кампанії «Успішна Громада», що впроваджується ГО «Інститут громадянського суспільства» спільно з ВГО «Інститут Республіка» за фінансової підтримки Національного демократичного інституту міжнародних відносин та Міністерства закордонних справ Канади.

Цей регіональний форум є першим із чотирьох публічних регіональних заходів, що проводитимуться в рамках Всеукраїнської кампанії «Успішна Громада».

Під час регіонального форуму передбачається публічне обговорення:

  • процесу формування спроможних об’єднаних територіальних громад та можливостей, які отримує громада після об’єднання;

  • використання механізмів громадської участі громадянами, зокрема з питань, що стосуються життєдіяльності громади та громадського контролю діяльності місцевої влади.

Ключові спікери регіонального форуму:

  1. Анатолій Ткачук, директор з питань науки та розвитку, ГО «Інститут громадянського суспільства», ідеолог реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

  2. Олександра Шереметьєва, голова Омельницької об’єднаної територіальної громади.

Модератор: Іван Лукеря, експерт Українського незалежного центру політичних досліджень.

До участі у заході запрошено керівний склад Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавської обласної ради.

Запрошуємо також активістів, журналістів, представників політичних партій, державних службовців, а також небайдужих громадян.

Для участі потрібно зареєструватися за цим посиланням: АНКЕТА УЧАСНИКА.

Час проведення: 14:00 – 18:15.