“Клуб активної громади. Діаспора” проводить зустрічі з українцями, які живуть закордоном. П’ята зустріч пройде з Ростиславом Сукенником, засновником української суботньої школи в Німеччині.

Ростислав – українець який проживає в Німеччині. Називає себе економічним емігрантом. Разом з дружиною 19 років тому організував українську суботню школу. Наразі займається громадською діяльність, є головою двох громадських організацій.

На зустрічі ми поспілкуємося з українцем, який успішно живе та працює в Німеччині, детально розпитаємо у нього про підхід до роботи в Німеччині, традиції цієї країни, податкову та медичну систему, освіту, як працює громадський активізм та багато-багато іншого.

Розмову проведуть: 

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка” та ВІ “Активна Громада”

Сергій Толстіхін, координатор ВІ «Активна Громада» Хмельницького 

“Активна Громада” запрошує громадських активістів, представників місцевого самоврядування, мандрівників, та всіх активних громадян до обговорення.

Дата: 14 липня 2020 року

Час: 16:00 – 17:30

Місце: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам).

Зареєструватись можна за посиланням: https://cutt.ly/8dN3XRM

Участь в заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту “Республіка” та ВІ “Активна Громада”

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Примітка. Місія “Активної Громади”: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.