Зміни впроваджуються лише тоді, коли громадяни долучаються до управління своєю громадою.

З 1 квітня в Україні стартувала друга хвиля медичної реформи, тобто почала діяти в повному обсязі Програма медичних гарантій – перелік медичних послуг, які держава гарантує пацієнту. Що зміниться для пацієнтів? Як надалі будуть працювати лікарні? За які послуги відтепер сплачуватиме Національна служба здоров’я? Відповіді на ці та інші запитання будемо шукати разом з Ганною Сараною – експерткою з питань реформи медицини.

Хочете дізнатися більше про Програму медичних гарантій та Пакети медичних послуг? Тоді вебінар «Медицина в громадах: як працюватимуть заклади спеціалізованої медичної допомоги» саме для Вас!

Сарана_афіша_вебінар, копія

Вебінар спрямований на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту та просвіту населення. Важливо, щоб громадяни були обізнаними в різних сферах життя громади, зокрема розуміли суть роботи закладів спеціалізованої медичної допомоги в громадах.

Долучитися до вебінару можуть всі охочі! Запрошуємо активних громадян, депутатів місцевих рад та їх помічників, громадських діячів, студентів та всіх, хто зацікавлені в отриманні знань для розвитку власної громади стати учасниками онлайн заходу.

Дата: 14 квітня 2020 року
Місце: платформа для вебінарів MyOwnConference
Час: з 16:00 до 17:30

Під час вебінару учасники дізнаються про:

  1. Суть реформи: зміни, які відбуваються та етапи їх реалізації, результати реформування первинної ланки медичної допомоги;
  2. Основних гравців: розподіл повноважень між Міністерством охорони здоров’я та органами місцевого самоврядування у сфері медицини. Що таке Національна служба здоров’я України та її головні задачі;
  3. Роботу закладів вторинної та третинної ланки медичної допомоги в нових умовах;
  4. Реформу вторинної ланки медичної допомоги.

Під час обговорення реформи вторинної ланки медичної допомоги експертка детально розповість про пакети послуг: які послуги визначено пріоритетними? що потрібно, аби отримати медичну послугу? що робити якщо Ви ще не підписали декларацію з сімейним лікарем? Також Ганна Сарана пояснить ситуацію щодо ліквідації медичних закладів, якою часто маніпулюють поширюючи неправдиву інформацію.

Не менш важливими є питання про відповідальність органів місцевого самоврядування під час втілення реформи. Учасники дізнаються про лікарні, які готові до контрактування з Національною службою здоров’я України, як знайти потрібного їм спеціаліста та навчаться шукати необхідну інформацію на сайті НСЗУ.

Участь в заході безкоштовна. 

За детальною інформацією звертайтеся до керівника пресслужби Інституту «Республіка» Сергія Боженка.

Тел.: +38(098)-782-91-66

Е-mail: press.inrespublica@gmail.com

Запрошуємо всіх охочих долучатися. Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

Довідка. Захід організований за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.