Низка міських рад у переддень виборів ухвалила «рішення», які визначають, де і коли можна збиратися з метою агітації під час виборів.

На приклад. на підставі «рішень» Ірпінської ради, міськвиконком «заборонив» встановлювати інформаційні намети 25 і 26 жовтня 2012 року на вул. К. Маркса та вул. Садовій у Ірпіні.

Аналогічні «рішення» були ухвалені Кагарлицькою міською радою (№ 133-XVII-VI від 22.11.2011) та виконавчим комітетом Броварської міської ради (№ 394 від 21.08.2012 «Про визначення місця у місті Бровари для проведення зборів, мітингів, демонстрацій»). У Броварах було дозволено збиратися лише у одному місці – на вул. Гагаріна, 30.

Усі ці «рішення» місцевих влад протирічать Конституції України, зокрема статті 92, яка встановлює, що виключно законами, а не місцевими «рішеннями» визначається реалізація прав і свобод громадян,зокрема свобода зібрань та свобода вибору. Активістами Ініціативи «За мирний протест!» були у судах скасовані подібні «рішення» місцевих влад у Дніпропетровську, Донецьку, Сімферополі, Чернівцях, Ужгороді, Житомирі та інших містах.