24 травня у м. Вінниця буде проведена зустріч-дискусія у форматі круглого столу. Перша частина заходу буде присвячена темі Бюджетного регламенту, а саме: роз’яснення механізму залучення до бюджетного процесу депутатів міської ради.

31 травня у Києві Інститут “Республіка” та Всеукраїнська Ініціатива “Активна Громада” в рамках проекту “Моніторинг впровадження законодавства щодо очищення влади” проведе Тренінг “2 роки люстрації. Що далі?”.

31 травня у прес-центрі “УНІАН” пройде Круглий стіл “2 роки люстрації: результати моніторингу та подальші перспективи” в рамках проекту “Моніторинг впровадження законодавства щодо очищення влади” ВГО “Інститут Республіка”.

2 червня відбудеться регіональний Форум «Практичні аспекти децентралізації влади та побудова багаторівневого діалогу в громадах» у м. Полтава у приміщенні Бізнес-центру «Сучасний дім».

09 червня 2016 р. відбудеться регіональний Форум «Практичні аспекти децентралізації влади та побудова багаторівневого діалогу в громадах» у м. Одеса у приміщенні готелю «Вікторія».

16 червня 2016 р. відбудеться регіональний Форум «Практичні аспекти децентралізації влади та побудова багаторівневого діалогу в громадах» у м. Запоріжжя у приміщенні готелю «Рейкарц Запоріжжя».