Нова реальність в освіті вже настала. Пандемія, здається, тут усіх зрівняла в можливостях. Але освітян, здається, турбує ще немало питань. Давайте розбиратись!

Як наші школи працюватимуть зараз, перед новим піком захворювань?

Як почнуть новий навчальний рік? Які інструменти та механіки варто використовувати, з огляду на нашу ситуацію? Про це та не тільки ви почуєте на нашому вебінарі з Сергієм Дятленко, Національним експертом з питань освіти.

Звісно, після основної частини, на вас чекає і традиційний блок питань-відповідей.

КОЛИ: 18 червня о 16:00

МІСЦЕ: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам)

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ можна за посиланням: https://go.mywebinar.com/xgsz-cqwr-evpg-tcdp

В ході вебінару обговоримо підвищення безпеки в школі в умовах загрози другої хвилі коронавірусу та шляхи підвищення якості освітніх послуг вже з нового навчального року через розроблення зручних навчальних планів та врахування надбань дистанційної освіти.

Учасники і учасниці дізнаються про:

  • уроки дистанційної освіти;
  • що варто врахувати при підготовці до нового навчального року;
  • нові трудові відносини в школі;
  • від робочих навчальних планів, які враховують інтереси усіх учасників освітнього процесу до індивідуальних освітніх програм;
  • відповіді на запитання учасників.

Долучайтеся до заходів, які ВІ «Активна Громада» проводить в онлайн форматі і ми переконаємо Вас, що можна залишатися активними щодня, за будь-яких обставин.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту «Республіка»,

телефон: +380961724018;

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Кампанія «Задай курс владі» реалізується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.