Клуб «Активної Громади»: діаспора

Клуб Активної Громади розпочинає серію зустрічей з активними українцями, які живуть закордоном. Якщо вам цікаво дізнатися більше про українську діаспору, як живеться українцям в інших країнах, як вони зберігають свої традиції, чи діє у їхніх містах місцеве самоврядування і чи консультується влада з мешканцями щодо прийняття рішень, тоді запрошуємо долучитися до нашого вебінару. 

Перша зустріч пройде з активістом Товариства Українців Фінляндії Миколою Костюком.

Про спікера: Микола Костюк родом із міста Червоноград Львівської області. Все своє свідоме життя займав активну життєву позицію: ще у 1987-1989 роках брав активну участь у боротьбі за незалежність України разом із Степаном Хмарою, Левком Лук’якненком, В’ячеславом Чорноволом. Був одним із засновників Української Гельсінскої спілки у Червонограді. На початку 1990-х поїхав працювати закордон у Польшу, потім – у Німеччину, де прожив близько 15 років. У 2007 році поїхав працювати у Фінляндію,  отримав посвідку на постійне місце проживання, де і працює по сьогодні. Брав участь у Помаранчевій революції та Революції Гідності, починаючи з 2014 року – займається волонтерською діяльністю, допомагає добровольцям та ЗСУ, активіст Товариства Українців Фінляндії.

Розмову проведуть: 

Олександра Гліжинська, засновниця ВІ «Активна громада», коуч

Сергій Толстіхін, координатор ВІ «Активна Громада» Хмельницького 

«Активна Громада» запрошує громадських активістів, представників місцевого самоврядування, мандрівників,  та всіх активних громадян до обговорення.

ДАТА: 19 червня 2020 року

ЧАС: 16:00 

МІСЦЕ: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам)

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ можна за посиланням: https://forms.gle/BwAF3ExQS4mQWe8i9

Учасники/ці дізнаються про:

– життя українців закордоном;

– громадянський активізм Фінляднії;

– якою є національна політика Фінляндії;

– як проходять вибори в країні;

– місцеве самоврядування та комунікацію влади з громадянами Фінляндії;

– підтримання українських традицій закордоном. 

Участь в заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту «Республіка»,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Клуби «Активної Громади» – діалог з громадянами про політичні реформи, відбуваються в рамках проекту «Право вибору», що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.