Для участі у грантовій програмі й отримання необхідних для розв’язання певної проблеми засобів недостатньо лише знайти потрібного грантодавця. Вирішальною умовою є правильність і повнота підготовки відповідної проєктної заявки, згідно із вимогами грантового конкурсу.

“Як правильно написати бюджет для проєктної заявки”Про види донорів та підходи в співпраці з ними, про загальні підходи до формування бюджету та багато іншого поговоримо на вебінарі: «Як якісно написати проєкт».

Спікер: Олександра Гліжинська, виконавча директорка Інституту «Республіка», співзасновниця Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада», коуч.

Під час заходу будуть розглянуті наступні питання: 

  • загальні підходи до формування бюджету; 
  • розподіл фінансів та можливі статті в бюджеті;
  • заборонені статі.

Дата: 4 серпня 2020 року

Час: 16:00 – 17:30

Місце: онлайн-платформа MyOwnConference (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам).

Зареєструватись можна за посиланням: https://cutt.ly/IsASHU8

Участь в заході БЕЗКОШТОВНА.

Вебінари спрямовані на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту. Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Вебінари про політичні реформи, відбуваються в рамках проекту «Задай Курс Владі», що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI).

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.