Щодня ми отримуємо величезну кількість інформації з різних джерел: Інтернет, телебачення, радіо, соцмережі, Телеграм-канали, розповіді друзів. Тому не дивно, що у цьому всьому досить легко загубитися. Окрім того, що велика кількість ЗМІ та пабліків хайпують на “резонансних” новинах, підвищуючи собі таким чином трафік, існує ще купа різного інформаційного непотребу: фейки, джинса, чорний піар, маніпулятивні матеріали, ботоферми. Особливо, кількість таких “інформпродуктів” збільшується у передвиборчий період. 

Про те, як не стати жертвою маніпуляторів та навчитися критично споживати інформацію будемо говорити на вебінарі: “Реклама та піар під час місцевих виборів: як відрізнити правду від брехні”

Спікер: Ірина Семенова, засновниця і керівниця PR-агенції Semenova Media, радниця Южненського міського голови.

Під час заходу будуть розглянуті наступні теми: 

  • що таке фейк;
  • які ознаки маніпулятивних матеріалів; 
  • як перевіряти джерела інформації;
  • 6 причин не повірити новині;
  • критики, хейтери, тролі – як розпізнати і як взаємодіяти;
  • передвиборчі слогани: 
  • як розпізнати, де ключове повідомлення, а де – маніпуляція;

ВАЖЛИВО: Якщо з вами мешкає домашній улюбленець, а саме – кіт, прохання брати його з собою до монітору вашого комп’ютера. Під час вебінару будемо говорити про кандидатів котів:)

Дата: 24 вересня 2020 року

       Час: 16:00 – 17:30

       Місце: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам).

  Зареєструватись можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc8TkMmpdgMHRiQqpGHDkdcKrlO_rM2XSWC5LWa_6O8pzPRqA/viewform

   Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

Вебінари спрямовані на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту. Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Захід проводиться за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Примітка. Місія “Активної Громади”: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.