Всеукраїнське громадське об’єднання “Інститут “Республіка” (далі – ІР) оголошує тендер на постачання послуг з виготовлення 7 навчальних відеороликів у форматі інтерв’ю на теми, що стосуються діяльності Верховної Ради України.

Умови проведення тендеру:

 • Надані учасниками тендеру пропозиції мають бути дійсними без змін впродовж 60 днів.
 • Пропозиції у форматі додатків до цього оголошення (загальна інформація, цінова пропозиція) з підписом та печаткою мають бути надіслані виключно електронною поштою: InstituteRespublica@gmail.com
 • До пропозиції учасники мають додати такі документи: реєстраційні документи ФОП/ТОВ та бажано рекомендації від попередніх замовників (рекомендації будуть перевагою при відборі)
 • Ціни мають бути зазначені в українській гривні, включаючи всі витрати, відповідно до вимог тендеру. Бажаною, але не обов’язковою умовою, є відсутність ПДВ при оплаті послуг.
 • Основні критерії оцінки, що будуть впливати на кінцеве рішення щодо переможця тендеру: наявність в учасника тендеру попереднього досвіду зйомок навчального відео; вартість послуг.
 • Кінцевий термін подання пропозицій – не пізніше «26» лютого 2021 р., 23:59.
 • Переможця тендеру буде обрано не пізніше «28» лютого 2021 р., після  технічної та фінансової оцінки пропозицій, про що учасники тендеру будуть проінформовані в письмовій формі.
 • З переможцем тендеру ІР підпише договір на постачання послуг.
 • ІР залишає за собою право запитувати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність компетенцій і організаційних можливостей учасника тендеру.
 • ІР залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку пропозицію відповідно до документації і власних політик і процедур та право припинити процедуру тендеру й відмовитися від всіх пропозицій у будь-який час до укладення договору, не несучи при цьому жодної відповідальності перед учасниками тендеру.
 • ІР не зобов’язана повідомляти про причини відхилення пропозицій.

Опис продукту:

ІР за допомогою підрядника (переможця Тендеру) створить серію навчальних відеороликів у форматі інтерв’ю за участі народних депутатів на теми:

1) Як ВРУ взаємодіє з іншими гілками державної влади

2) Як розробляється та приймається  закон

3) Яка роль фракцій та міжфракційних об’єднаннь у прийнятті рішень

4) Як формуються та діють комітети ВРУ

5) В чому ключові функції народних депутатів

6) В чому різниця між депутатом-мажоритарником та депутатом-списочником

7) Як громадяни можуть впливати на діяльність ВРУ.

Зйомки 7 відеороликів триватимуть до 3 днів. Хронометраж кожного відео складатиме до 30 хв. Сценарій до кожного відео розроблятиметься представниками ІР.

Компанія–підрядник повинна забезпечити студію, необхідне технічне обладнання для зйомки, а також володіти компетенціями для здійснення відеозйомок та монтажу відео.

Будь-які питання щодо тендеру необхідно надсилати у письмовому вигляді електронною поштою на адресу InstituteRespublica@gmail.com

Закупівля послуг проводиться в рамках Проекту “Парламент та громадяни: відкритий діалог”, що реалізується ГО «Всеукраїнське громадське об’єднання «Інститут Республіка» в межах Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.