7 грудня з 10:00 до 13:00 Міністерство охорони здоров’я України за сприяння Національного Демократичного Інституту, Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ та Інституту «Республіка» організовують публічні консультації на тему «Універсальне охоплення послугами охорони здоров’я» в онлайн-форматі.

Метою публічних консультацій є сприяння відкритому інклюзивному діалогу з громадянами щодо розроблення Стратегії розвитку системи охорони здоров’я до 2030 року. Детальніше про Стратегію можна дізнатися тут.

До консультацій запрошуються зацікавлені особи з усієї України. З консультаційним документом можна ознайомитися за посиланням.

Питання до обговорення:

  1. Покращення здоров’я людей через впровадження ефективної  інтегрованої моделі, яка забезпечує збалансоване, науково обґрунтоване, безперервне надання якісних і безпечних послуг
  2. Фінансовий захист людей при отриманні необхідних послуг в ОЗ, відсутність катастрофічних витрат у випадку хвороби та неформальних платежів
  3. Гарантування фармацевтичної безпеки країни та безперебійний  доступ людей до сучасних, ефективних і безпечних лікарських засобів та медичних виробів.

Формат публічних консультацій передбачає презентації позицій представників МОЗ і модеровану дискусію всіх учасників у малих групах для напрацювання рекомендацій. Ці рекомендації будуть передані Міністерству для врахування в розробленні Стратегії.

Попередня програма заходу за посиланням.

Реєстрація за посиланням.

Координаторка заходу: Інна, 096 172 40 18

Проведення публічних консультацій стало можливим завдяки щедрій підтримці британського народу, наданій через Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку.