Якщо ви бачите у своїй громаді проблему і вона вас турбує, то не мовчіть про це. Ви можете звернутись до представників місцевої влади і змінити ситуацію. Це доводить ініціативна група з Рубіжного!

Проблема та рішення

Амброзія – один з найбільш небезпечних алергенів, який влітку приносить чимало дискомфорту. При цьому ця рослина доволі поширена і непримітна. Але у Рубіжному знайшли спосіб, як долати цю проблему!

Ініціативна група надіслала колективний запит до міського голови щодо проблеми та її вирішення. Також активісті зустрілись з очільником Рубіжного, і напряму поділились своїми пропозиціями. Як результат – комунальні служби провели незаплановані заходи та зрізали токсичні рослинні зарослі.

“Ця невеличка історія успіху показує, що локальні проблеми можна вирішувати, а для цього потрібно об’єднуватися активним громадянам для зміни себе, навколишнього середовища та країни в цілому”, – зауважує координатор ВІ “Активна Громада” Дмитро Бондаренко.

Тож, бачимо, що не варто закривати очі на проблеми, які турбують громаду. І в її вирішенні ефективним засобом може стати саме діалог з місцевою владою.

Примітка. Місія “Активної Громади”: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Авторка: Діана Делюрман, менеджерка по роботі з Telegram та Tik-Tok ВІ «Активна Громада»