17 червня у Запоріжі відбудеться регіональний тренінг «Практичні аспекти децентралізації влади та побудова багаторівневого діалогу в громадах». Захід розпочнеться о 9:00 й триватиме  до 14:30.

Для участі потрібно зареєструватися за цим посиланням: АНКЕТА УЧАСНИКА.

У програмі тренінгу:
– Юридичний та практичний зміст децентралізації влади в Україні – Олександр Врублевський, експерт-аналітик Інституту громадянського суспільства;
– Контроль громадськості за місцевою владою. Посилення ролі механізмів громадської участі – Олександра Скиба, заступник голови ВГО «Інститут Республіка»;
– Фінансова самостійність місцевих бюджетів/джерела надходжень/податки – Тарас Случик, експерт Інституту політичної освіти.

Повна програма тренінгу:Регіональний тренінг

Адреса проведення: м. Запоріжжя, Пр. Маяковського, 19
готель «Рейкарц Запоріжжя»

До участі у заході запрошуємо депутатів місцевих рад та громадський актив Запорізької, Черкаської та Донецької областей.

Організатори відшкодовують транспортні витрати учасникам та забезпечують їх харчуванням і житлом.

Захід проходитиме в рамках Всеукраїнської кампанії «Успішна Громада», що впроваджується ГО «Інститут громадянського суспільства» спільно з ВГО «Інститут Республіка» за фінансової підтримки Національного демократичного інституту міжнародних відносин та Міністерства закордонних справ Канади.