20-21 червня у м. Запоріжжя відбудеться прем’єра соціально-політичної вистави-інтервенції “СІРА ЗОНА”. Вистава створена на основі реальних історій життя внутрішньо-переміщених осіб з Донбасу та Криму, волонтерів та звичайних мешканців міст.

Творча група проекту –  переселенці з Криму та зони АТО, мешканці Києва, Чернівців та інших міст.

Даний проект реалізується Інститутом “Республіка” та Представництвом фонду Фрідріха Еберта в Україні.

 

Режисер – Галина Джикаєва

Сценаристи – Ден і Яна Геменні

Керівник проекту – Юлія Федів

Інформаційний директор – Олександра Скиба

Організаційний партнер – проект “Активна Громада”, координатор в Запоріжжі Анна Єременко

 

На виставу запрошуються: мешканці Запоріжжя, внутрішньо-переміщені особи, представники місцевої влади, журналісти, волонтери, представники громадських та міжнародних організацій.

 

Адреса проведення вистави 20.06.15 та час: 17:00, Запорізький обласний центр молоді

Адреса проведення вистави 21.06.15 та час: 12:00, площа ім. Маяковського

 

Інформація щодо місця проведення: 068-544-26-76, Анна

 

Реєстрація учасників та журналістів:

097-394-32-15, Олександра; Secretariat.ZMP@gmail.com

 

Довідка:

 

Інститут «Республіка» з травня 2014 року розпочав діяльність за новим напрямком соціально-політичного театру. Керівником напрямку є Юлія Федів, режисером – Галина Джикаєва, відома актриса та режисер арт-центру «Карман» (Сімферополь). Першим проектом цього напрямку стала постановка волонтерської документальної вистави «Дерево Життя». У виставі були зображені події Євромайдану, Антимайдану та АТО. Вся вистава побудована на особистих переживаннях звичайних українців – акторів вистави.  Актори – це волонтери, переселенці, звичайні небайдужі українці з різних міст – Севастополя, Чернівців, Івано-Франківська, Києва, Красного Луча, Донецька та інших міст. Прем’єра вистави відбулась 7 жовтня 2014 року у Києві і зібрала близько 70 глядачів – звичайних мешканців Києва та переселенців. Вистава мала великий вплив на глядачів. Організатори отримали позитивний зворотній зв’язок як від акторів, так і від глядачів.

Інститут «Республіка» – правозахисна всеукраїнська громадська організація. Заснована у 1997 році експертом з прав людини, свободи мирних зібрань, Володимиром Чемерисом. Мета організації – залучення громадян до демократичних перетворень в державі.