19 грудня Верховна Рада ухвалила новий Виборчий кодек, і що далі?

Інститут «Республіка» запрошує долучитися до Клубу Активної Громади «Як зміни до Виборчого кодексу вплинуть на політичну кон’юнктуру в Україні».

Зустріч присвячена особливостям нового Виборчого кодексу, оголошених змін до нього і впливу вже ухвалених рішень на розвиток політики в цілому та на правила проведення майбутніх чергових місцевих виборів зокрема. Про все це розповість Олександр Солонтай, експерт з політики та місцевого розвитку. Також поговоримо про те, як ухвалені рішення вплинуть у сфері децентралізації та адміністративно-територіальної реформи.

Вебінар_Солонтай (2)

Захід спрямований на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту (Виборчий кодекс та що зміниться в громадах).

ДАТА: 7 травня 2020 року

ЧАС:  16:00 – 17:30

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ можна за посиланням –  https://cutt.ly/sydAlrg

Запрошуємо долучитися до вебінару активних громадян, депутатів місцевих рад, їх помічників, громадських діячів міста, студентів та всіх, хто зацікавлені в отриманні знань для розвитку власної громади.

В рамках зустрічі ви отримаєте питання на наступні відповіді:

  1. Особливості діючих правил нового Виборчого законодавства, яке набуло чинності у січні 2020 року;
  2. Вплив карантину та змін до державного бюджету на проведення виборів 25 жовтня 2020 року;
  3. Анонсовані та можливі зміни до Виборчого кодексу та їх впливу на політичну кон’юктуру.

Участь в заході БЕЗКОШТОВНА.

Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

Контакти організаторів:

Душка Інна, організаторка заходів Інституту «Республіка»,

телефон: +380961724018; електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Клуби Активної Громади – діалог з громадянами про політичні реформи, відбуваються в рамках проекту «Право вибору», що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.