Публічні закупівлі, Prozorro, тендерна документація, аналіз ринку… Як не заплутатися у цих термінах та розібратися, що до чого?

Система публічних закупівель Prozorro вже не новинка. Багато компаній не тільки чули про систему, але й встигли взяти участь в публічних тендерах. Тож, всіх, кого ця тема цікавить, запрошуємо взяти участь у вебінарі: «Як перемагати у Prozorro».

Спікер: Ганна Ільіна, координаторка ВІ “Активна Громада” в місті Одеса. 

ЩО: вебінар «Як перемагати у Prozorro»

КОЛИ: 7 жовтня о 16:00 

МІСЦЕ: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам).

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ можна за посиланням: https://forms.gle/xifmqtnUBtQGxhjq5

Запрошуємо долучитися до вебінару мешканців ОТГ, депутатів місцевих та обласних рад, представників громадських організацій та бізнесу, експертів та всіх активних громадян, які прагнуть якісних змін у своїй країні.

Вебінар складатиметься з двох частин: теорії та практики.

Під час вебінару Ви дізнаєтеся:

  • як проводити моніторинг публічних закупівель та аналіз ринку;
  • як підготувати тендерну пропозицію від «А» до «Я» з урахуванням вимог тендерної документації (кваліфікаційні критерії, формальні помилки, відповідність технічному завданню, відсутність підстав для відмови тощо);
  • як правильно укласти договір.

Долучайтеся до заходів, які ВІ «Активна Громада» проводить в онлайн форматі і ми     переконаємо вас, що можна залишатися активними щодня, за будь-яких обставин. 

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту «Республіка»,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Кампанія «Задай курс владі» реалізується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток  громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.