У п’ятницю, 7 липня, у Платформі взаємодій «Простір» відбулася креативна і незвична презентація посібника «Інструментарій для громадян» у форматі Стендап шоу «Активізуй! Об’єднуй! Впливай!».

5

Представники Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у м. Рівне спільно з резидентами StandUP West у позитивній атмосфері розповіли про можливості вирішення актуальних проблем, шляхом взаємодії громадян з владою та, перш за все, між собою.

Під час презентації посібника «Інструментарій для громадян» координаторка ВІ «Активна Громада» Наталія Малиновська, учасник  ВІ «Активна Громада» і організатор заходу Віталій Мороз розповіли про досвід громадських кампаній різних організацій, зокрема Інституту «Республіка».

7Акцентували увагу на ключових етапах планування діяльності та розробки плану будь-якої ініціативи. Ознайомлювали з вдалими та ефективними приклади діяльності громадських активістів у різних куточках України. А також вони презентували діяльність «Активної Громади», безпосередньо, у м. Рівне – надання консультацій, інфогодини, тренінги та інші заходи.

4

Важливі питання розбавляли гумором рівненські коміки. Вони жартували про буденні проблеми, які могли бути знайомі кожному з присутніх. Під час їхніх виступів учасники могли висловлювати свої думки, що створювало дружню та невимушену атмосферу впродовж всього вечора.

Крім «живих» виступів коміків на сцені, присутні ознайомилися з соціальними відеороликами, створені Інститутом «Республіка»  за підтримки Національного Демократичного Інституту. У роликах піднімалася тема участі у житті міста, участі у виборах, що значить демократія та права людини, в яких представлені коментарі українців з різних міст, зокрема і рівнян.

2

Наприкінці, всі учасники отримали посібник «Інструментарій для громадян» та взяли участь у розіграші. За допомогою випадкового жеребкування було розіграно подарунки. Книги: Ерік Берн «Ігри, у які грають люди» та Чіп Хіз і Ден Хіз «Приліпи! Ефективність ідей: чому одні досягають успіху, а інші зазнають невдач» дісталися учасникам для подальшого мотивування втілення своїх ідей та реалізації планів.

Примітка. Захід відбувся за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Уряду Канади. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».

Контактна особа: Віталій Мороз, 098-214-44-52.