Soft skills і hard skills – це різні за своїм змістом і наповненням поняття. Hard skills – це навички, які набуваються в процесі навчання або роботи. Їх можна оцінити й перевірити, їм можна навчити, їх можна продемонструвати на практиці. Наприклад, IT-фахівці можуть продемонструвати свої hard skills шляхом написання коду. А бухгалтера можна оцінити за допомогою перевірки якості підготовки бухгалтерської звітності.

Soft skills не такі прості для розуміння, оцінки та демонстрації, оскільки це соціально-психологічні якості, які не завжди можна побачити. Іншими словами, soft skills – це надпрофесійні навички, що допомагають вирішити питання, пов’язані із взаємодією з іншими людьми та із вирішенням питань при роботі з різноманітними завданнями. Цінність soft skills полягає саме в тому, що вони дозволяють легко адаптуватися до змін. Також «гнучкі» навички, в тому числі й комунікативні, потрібні для ефективної взаємодії з людьми (партнерами, колегами, підлеглими, керівниками і т. д.). Цікаво? Тоді мерщій реєструйтеся на тренінг “Soft та Hard виконання задач”.

Під час заходу ви матимете змогу розглянути такі питання: 

1. Навички Soft та Hard: в чому різниця? 

2. Як більше любити свою роботу? 

3. Які навички потрібні для задоволення та вищої оплати праці?

Спікерка: Олександра Гліжинська, виконавча директорка Інституту «Республіка», співзасновниця Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада».

Дата: 19 жовтня 2021 року

Час: 16:00 – 17:30

Місце: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам).

Зареєструватись можна за посиланням: https://forms.gle/1aFdmbWmvYRM9Tmx5

Участь в заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018;

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.