Мешканці Запоріжжя обирають об’єкти дозвілля, які повинні бути розташованні на вулиці Шкільна.

У Запоріжжі триває публічна консультація з громадськістю стосовно облаштування ділянки на вулиці Шкільна. Вона перебуває на фінальній стадії реконструкції та давно є предметом дискусій між містянами, місцевою владою та громадськими активістами. Частина вулиці, на якій проведено ремонт асфальтного покриття, зроблено освітлення та облаштований тротуар з лавками досі перекрита і недоступна для автотранспорту. Відповідно, мешканці оточуючих будинків почали використовувати її в якості публічного простору. Тут гуляють батьки з дітьми, молодь катається на роликах і скейтах, у вечірній час багато відпочиваючих. Це свідчить про відсутність достатньої кількості об’єктів для відпочинку та активного дозвілля дітей і дорослих, або ж ці об’єкти перебувають у неналежному стані.

Саме тому, КП «Інститут розвитку міста Запоріжжя» у співпраці з ВІ «Активна Громада» (ГО «ВГО «Інститут «Республіка») звернулися до мешканців з проханням відповісти на питання:

Створення яких об’єктів дозвілля та інфраструктури на вулиці Шкільна є пріоритетним?

Станом на 28 серпня маємо наступні результати:

69441022_3227611090644932_1313158681356926976_n

Публічна консультація триватиме до 1 вересня. 

Нагадуємо, що місцеві жителі можуть обрати до 3 варіантів відповідей:

  • Зелена зона (більше клумб з квітами, зелених надсаджень);
  • Освітлення для підвищення безпеки мешканців будинків;
  • Вело- та автостоянка;
  • Дитячий майданчик;
  • Спортивний майданчик для катання на роликах, скейтах, воркаута;
  • Зупинка громадського транспорту для зручного доїзду мешканців;
  • Майданчик для проведення публічних заходів і спілкування.

Віддати свій голос можна за посиланням: vdmk.org/5253 або відправивши смс з текстом «5253 (пробіл) номер відповіді» на номер 093 177 00 35.

Також можна заповнити анкету у фізичному вигляді.пк запоріжжя

Після обробки зібраної інформації планується провести публічне обговорення на вул. Шкільній. Також, відбудеться консультація з зацікавленими сторонами і розробка інфраструктурного проекту з залученням урбаністів. Підготовлений проект буде поданий на розгляд до міського або громадського бюджету.

За більш детальною інформацією звертайтеся до регіональної координаторки ВІ «Активна Громада» у Запоріжжі Олесі Лапікової тел. (066) 871-67-19.

Публічна консультація – це один з інструментів демократичного впливу громадян на суспільно-важливі рішення, які приймають органи влади. Результати публічної консультації будуть прийнятті місцевою владою до уваги під час остаточного прийняття рішення.

Примітка. Публічні консультації проходять у межах проекту «Задай курс владі» за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).