Творчі ігри, майстер-класи, тренінги та воркшопи – усе це члени «Активної Громади» відпрацювали на собі під час лабораторії ініціатив.

21616983_716020905262186_1362186935_o

Протягом 6-8 вересня активна команда Інституту «Республіка» відвідала Карпати задля підбиття підсумків роботи за півроку та розробки подальшого плану креативних заходів. Розпочала лабораторію заступник голови Інституту «Республіка» Олександра Скиба вітальним словом. Вона побажала учасникам творчого натхнення та успішної роботи протягом заходу.

_DSC0602 _DSC0769

Упродовж 3 діб координатори та помічники ВІ «Активна Громада», партнери та друзі Інституту працювали у творчих панелях:

  • Активізація громадян та впровадження реформ,
  • Майстер-клас з місцевого фандрейзингу «Залучення фінансування на локальному рівні»,
  • Форум театр – як форма залучення громадян до дискусії про виборчу реформу,
  • Особиста та професійна ефективність активіста,
  • Розробка креативних заходів для залучення цільових аудиторій.

_DSC0519 _DSC0700

Окрім теоретичних знань, спікери проводили низку практичних ігор, що сприяли розширенню світогляду, розвитку особистісних рис, підвищення квалафікації та професіоналізму.

_DSC0609

 _DSC0842

У межах діяльності Інститут «Республіка» також постійно налагоджує співпрацю  різними організаціями, політичними партіями, коворкінгами та творчими групами. Під час лабораторії команда Інституту підписала Меморандум про співпрацю з Першим Антикафе Бердянська «Час Є!» Керівник антикафе Алла Мельничук поділилася з учасниками унікальною технологією залучення громадян до дискусії про виборчу реформу – форум-театром.

_DSC0666 _DSC0822

Окрім цього, координатори та активісти (Віталій Гліжинський, Микола Яцков, Андрій Сільченко, Марія Тяжкун, Рустам Ергешов та інші) ділился власними історіями успіху та креативними заходами, що спрямовані на активізацію громадян і підвищення рівня обізнаності про реформи в Україні.