У Хмельницькому триває публічна консультація.

Хмельничани продовжують обговорювати необхідність встановлення додаткових платних атракціонів у парку Т.Шевченка. Оновлення парку розпочалося ще минулого року і зараз його відвідує велика кількість дітей. Тут вже встановили сучасні атракціони та гірки, хоббітони, інклюзивні гойдалки, зростоміри та канатні комплекси. Також, було встановлено сучасне обладнання для дітей з обмеженими фізичними можливостями – це гойдалка та дві каруселі.

Публічна консультація стартувала за ініціативою управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради. Представники управління задумалися, чи достатньо наявних атракціонів та каруселів, чи можливо є потреба в додаткових платних розвагах для дітей?

Відповідаючи на запитання публічної консультації мешканці Хмельницького можуть обрати лише один варіант відповіді з двох можливих:

  1. Так.
  2. Ні.

Публічна консультація почалася 12 березня та триватиме до 1 квітня 2020 року.

З дня старту публічної консультації до обговорення вже долучилося 1176 учасників/ниць.

Станом на 23 березня маємо наступні результати:

Як онлайн інструменти допомогли мені розвивати мою громаду, копія

Запрошуємо всіх, хто ще не долучився, взяти участь в обговоренні та висловити свою думку щодо встановлення додаткових платних атракціонів у парку Т. Шевченка.

Долучитися до публічної консультації можна за допомогою електронного сервісу “Ваша Думка”, обравши відповідь за посиланням або надіславши СМС з текстом “5958 (пробіл) номер відповіді” на номер 093-177-00-35. *Ціна смс згідно з тарифом вашого оператора.

88953977_826532904493424_6245312082552553472_n (2)

Що таке публічні консультації? Це процес комунікації між органами місцевого самоврядування та громадянами (зацікавленими сторонами), за допомогою якого обидві сторони стають поінформованими про різні перспективи та пропозиції. Це інструмент, який надає можливість громадянам впливати на зміст рішень, які ухвалюють органи місцевого самоврядування.

Довідка. Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту “Республіка”.