11 квітня о 13:30 у залі Магдебурзького права Кам’янець-Подільської міської ратуші відбудеться півфінал Міського дебатного турніру серед студентів коледжів міста. Ігри проходять за правилами британського парламентського формату дебатів.
Участь у дебатах візьмуть команди:
  • “До влади” – Коледж ПДАТУ
  • “Податковий” – відділення Ірпінського державного коледжу економіки та права
  • “Перспективи” та “Лідери” – Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж

Кам'янець ПК

Дві команди переможців візьмуть участь у фінальній грі міського Дебатного турніру, що відбудеться 12 квітня о 14:00 у сесійній залі міської ради. 

Команда переможців у фіналі отримає призи та можливість поїхати на Національний дебатний турнір, що відбудеться у Києві. У фінальній грі зійдуться представники з різних куточків України, які боротимуться за змагатимуться за перемогу та головний приз!

Дебати націлені на підвищення свідомості та політичної просвіти молоді, залучення її до дискусії про політичні реформи, розвиток потенціалу та творчих здібностей.

 Приходь і підтримай команду свого коледжу!

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка». Проект впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та за консультаційної підтримки проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».