Будь-яка екологічна чи соціальна діяльність активістів рано чи пізно впирається в так звану господарську діяльність людини і передбачає необхідність спілкування із представниками влади. Тут на допомогу приходять навички спілкування, вміння говорити та слухати, а також – встановлювати емоційний контак зі своїм співрозмовником. На вебінарі розглянемо принципи ведення перемовин з представниками влади та забудовниками, а також інструменти, завдяки можна здійснювати комунікацію ефективно. 

ЩО: вебінар «Якісна комунікація в громаді: влада-мешканці»

КОЛИ: 23 червня о 16:00 

МІСЦЕ: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам)

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ можна тут.

Спікером заходу виступить: 

Людмила Черненко, очільниця екозахисної ініціативи Ecofriendly Ukraine, бізнес-тренер, психолог

Запрошуємо долучитися до вебінару мешканців ОТГ, депутатів місцевих та обласних рад, представників громадських організацій та бізнесу, експертів, екоактивістів та всіх активних громадян, які прагнуть якісних змін у своїй країні.

Під час вебінару Ви дізнаєтеся:

–  основні відмінності комунікації з представниками влади від інших видів перемовин;

–  як швидко скласти психологічний портрет особистості?

–  як підібрати ефективний підхід до ведення комунікації? 

–  інструменти в переговорах: невербальні знаки, застосування глибинних мотивів   особистості, створення контакту із співрозмовником.

Разом з тренеркою заходу Ви проаналізуєте особливості різних видів комунікацій, знайдете ключі до різних типів співрозмовників, виокремите найбільш ефективні інструменти для досягнення ефекту у спілкуванні.

Долучайтеся до заходів, які ВІ «Активна Громада» проводить в онлайн форматі і ми переконаємо вас, що можна залишатися активними щодня, за будь-яких обставин. 

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту «Республіка»,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Кампанія «Задай курс владі» реалізується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток  громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.