Громадська організація – це об’єднання громадян, яке створюється для спільної реалізації спільних інтересів. Аби реалізувати ідеї, ГО подає проєктні заявки на отримання фінансування. Відповідно, під час реалізації проєкту та після його завершення необхідно подавати фінансову звітність донорам та систематично сплачувати податки. Як правильно готувати й готуватися до фінансової звітності, на що  звертати увагу і яких штампів  позбутися, щоб якісно та легко прозвітувати й залишити задоволеними й себе, й донора та загалом про можливості забезпечення фінансової звітності вашої громадської організації поговоримо на вебінарі: “Фінансова звітність ГО: якісно та легко”.

Спікер: Юлія Журик, головна бухгалтерка ВГО “Інститут Республіка” та ВІ “Активна Громада”

Під час заходу говоримо про те

  • чому важливо готувати звіт до початку проєкту?
  • ключові точки відліку та контроль витрат;
  • документообіг.

Дата: 13 серпня 2020 року

Час: 16:00 – 17:30

Місце: онлайн-платформа MyOwnConference (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам).

Зареєструватись можна за посиланням: https://cutt.ly/WdSYokL

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

Вебінари спрямовані на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту. Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Вебінари відбуваються в рамках проєкту “Задай Курс Владі”, що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI).

Примітка. Місія “Активної Громади”: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.