ВГО Інститут «Республіка» вчора, 4 серпня 2020 року, уклав угоду про співпрацю з Українським культурним фондом.

Зокрема, угоду було підписано для об’єднання зусиль, налагодження ефективної взаємодії та співпраці з метою підтримки сторін під час проведення діалогових зустрічей органів місцевого самоврядування з представниками громади в рамках реалізації конкурсної програми Українського культурного фонду «Культурні столиці України».

В межах співпраці заплановано, що Український Культурний фонд як організатор забезпечує реалізацію Конкурсної програми «Культурні столиці України», а Інститут «Республіка», як партнер, відповідно до цілей та завдань та в межах своїх можливостей надає консультації на етапі підготовки проектних заявок на конкурсну програму «Культурні столиці України» щодо питань, які стосуються проведення діалогових зустрічей органів місцевого самоврядування з представниками громади та отримує статус інформаційно-консультаційного партнера УКФ.

У планах тісна співпраця з УКФ, проведення навчальних тренінгів з Публічних консультацій та багато іншого!

Примітка. Місія “Активної Громади”: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.