“Клуб активної громади. Діаспора” проводить зустрічі з українцями, які живуть закрдоном. Третя зустріч пройде з Лесею Рихальською, Головою Асоціації Українців Данії. Наша спікерка родом із Житомира, але у 2002 році переїхала до Данії. Працювала два роки у сільському господарстві. Від часу переїзду спробувала себе на посадах  фінансового асистента, бухгалтера, міжнародного проектного контролера, грантового та фінансового контролера. А з 2014 року розпочала активне волонтерське життя. Доклала зусиль для розвитку української школи Ластівка у Копенгагені.

У 2018 році Леся Рихальська була обрана головою новоствореної Асоціації  Українців Данії, яка об’єднала під своїм крилом усі українські організації, які існували на той час в Данії та представляє українську діаспору Данії.

Розмову проведуть: 

Олександра Гліжинська, засновниця ВІ «Активна громада», коуч

Сергій Толстіхін, координатор ВІ «Активна Громада» Хмельницького 

«Активна Громада» запрошує громадських активістів, представників місцевого самоврядування, мандрівників,  та всіх активних громадян до обговорення.

Дата: 17 липня 2020 року

Час: 16:00 – 17:30

Місце: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам).

Зареєструватись можна за посиланням: https://forms.gle/TSXbj944sXjfsZpj7

Участь в заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Клуби Активної Громади – діалог з громадянами про політичні реформи, відбуваються в рамках проекту «Право вибору», що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.