Неосвітлені вулиці, крадіжки, безпритульні собаки, неправильно припарковані авто ­­– це лише кілька проблем, які заважають комфортному, а головне ­– безпечному проживанню у великому місті чи маленькому населеному пункті. Але очевидно, що аби їх вирішити, мешканцям необхідно налагодити комунікацію із поліцією та місцевою владою. Поліція має вирішувати проблеми безпеки громади, зважаючи на її потреби. Тут виникає питання: як створювати платформу взаємодії і комунікації між населенням та поліцією? Які проблеми може вирішити ваш дільничний поліцейський? Що найбільше турбує населення та які проблеми безпеки є на конкретній території?

Про налагодження діалогу між поліцією та мешканцями, співпрацю заради безпеки та багато іншого поговоримо на вебінарі: «Безпека у громаді».

Спікер: Сергій Багаліка, інспектор Управління патрульної поліції у місті Києві, старший лейтенант поліції. З першого дня у новій патрульній поліції.

Під час заходу будуть розглянуті наступні питання:

– як налагодити зв’язок із патрульною поліцією у своєму регіоні;

– як спільно долати труднощі;

– безпекові сервіси патрульної поліції та повноваження;

– принцип тонкої синьої лінії та взаємоповаги.

Дата: 16 липня 2020 року

Час: 16:00 – 17:30

Місце: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам).

Зареєструватись можна за посиланням: https://cutt.ly/zpOy85G

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

Вебінари спрямовані на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту. Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018;

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Захід відбувається за підтримки Національного Демократичного Інституту.