Поговоримо про громадянські права?

Щотижня ВІ “Активна Громада!” випускає дайджест відео з нашого YouTube-каналу. І наш другий дайджест присвячений підбірці про громадянські у публічних місцях. Впевнені, що наші відео допоможуть вам розібратися як захищати свої права як споживача, відвідувача закладів та користувача державними послугами. 

Вам постанову про стягнення штрафу, але вона фальшива? Чи можливо ви отримали штраф, коли самі не були за кермом? Що з цим робити вам підкажуть у відео “Штрафи на дорозі // Порадник №5”.

Якщо вам цікаво що необхідно брати з собою до суду та як варто себе поводити у цьому місці, то відповіді на ці запитання отримаєте у відео “Як поводити себе в суді?// Порадник №8”.

Вам набридло дихати димом від сигарет? Але ви не знаєте як боротися з курцями в публічних місцях? Що ж, перегляньте відео “Паління у громадських місцях//Порадник №15”.

Що робити, якщо замовлена посилка загубилась, або поштові послуги були надані не відповідно до правил? До кого звертатися та що робити, якщо ваше поштове відправлення пошкодили, або не було належно забезпечено захист посилки? На допомогу прийде відео “Користувачам пошти. Захисти свої права!//Порадник №17”.

Невже ремонтні роботи у квартирах не можна проводити просто так? Які допустимі норми шуму в житлових будинках та коли вона має настати? Відповіді на важливі питання у відео “Право на тишу//Порадник № 22”.

“Права пасажирів в маршрутці//Порадник №9”. Так, у вас є права як у споживача послуг громадського транспорту і ви маєте можливість їх відстояти! Ми підкажемо як!

Якщо ви хочете зробити поїздку у таксі комфортною та безпечною, то ми підкажемо як це реалізувати у відео “Права пасажирів в таксі // Порадник №10”

Вам знайома ситуація, коли ви годину чекаєте на свою страву в ресторані, хоча офіціант обіцяв принести її через 20 хвилин? Якість продуктів у страві, яку ви замовили, викликає сумніви? Що робити, якщо в ресторані не обслуговують вас з правилами? До кого звертатися, щоб захистити свої права як споживача? Допоможемо вам у відео “Права споживачів у ресторані//Порадник №14”.

Ми допомагаємо вам захищати ваші права як громадян України. Адже це сприяє побудові демократичної, прозорої та комфортної для життя країни.

До зустрічі у наступному дайджесті! Яка наступна тематика підбірки? Дізнаєтеся за тиждень! 
Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.