Коронавірус впав на нас неочікувано, як сніг у травні. Він повністю перевернув наш звичний спосіб життя і вніс корективи у всі його сфери. Не дивно, що інформаційний простір перенасичений цією темою. Але новини не завжди бувають якісні і правдиві, тому з’явилося широке поле для маніпуляцій та фейків на цю тему. При дослідженні дезінформації, кейс коронавірусу видається цікавим не тільки через гостроту теми та надвисоку увагу до нього. Ще минулого року ми майже нічого не знали про цей вірус та про те, чим він загрожує всьому світові. Але паралельно зі здобуттям нових наукових знань про COVID-19, розгортались і пропагандистські меседжі. Чи були вони чіткими та цілеспрямованими від початку? Чи змінювались в процесі? Про це та багато іншого поговоримо на вебінарі: «Деза і коронавірус. Як все починалось?». Відповіді на ці питання допоможуть краще зрозуміти, як працює російська пропаганда загалом.

А краще зрозуміти, як все це працює нам допоможуть пекельні цитати від «зливних бачків», тобто, низькосортних медіаресурсів.

Спікер: Юлія Дукач – кандидат соціологічних наук, аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua.

Під час вебінару ми:

– згадаємо як зароджувався дезінформаторський нарратив про коронавірус;

– знов повернемось до подій, що були карколомними для його становлення;

– подивимось, що відбувається в проросійському дезінформаторському полі зараз

– і спробуємо спрогнозувати на що чекати в найближчий час.

Дата: 21 липня 2020 року

Час: 16:00 – 17:30

Місце: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам).

Зареєструватись можна за посиланням: https://forms.gle/13Dx3HrNxxX4f7qt5

 Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

Вебінари спрямовані на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту. Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018;

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Захід проводиться в рамках проєкту «Задай курс владі» за підтримки Національного Демократичного Інституту.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.