Брендинг міста – життєво необхідна умова успішного розвитку територіальної громади. Значимість бренда полягає у тому, що він перетворює продукт праці на товар. Бренд регіону або міста задає вектор стратегічного розвитку території. Брендинг міста – це синергетичний ресурс, у вигляді соціальної стабільності, інвестицій, туризму, нових робочих місць та ін. Це гарантований капітал, що вкладений в майбутнє міста і його соціуму. То як же сформувати позитивний бренд міста чи громади? Як комунікувати з владою, щоб вона вас почула і стала союзником? Чому важливо вибудовувати бренд з першого разу? Про це та багато іншого поговоримо на вебінарі: «Брендиг міст: чому важливо усе зробити з першого разу».

ЩО: вебінар «Брендиг міст: чому важливо усе зробити з першого разу»

КОЛИ: 22 липня о 16:00 

МІСЦЕ: онлайн-платформа MyOwnConference 

    (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам)

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ можна за посиланням: https://go.mywebinar.com/dwmn-nejm-zkcw-qbzd

Спікер: Ігор Чава, керівник КП «Туристичний центр м. Дрогобича», аналітик у Агенції Туристичних Ініціатив.

Запрошуємо долучитися до вебінару мешканців ОТГ, депутатів місцевих та обласних рад, представників громадських організацій та бізнесу, експертів та всіх активних громадян, які прагнуть якісних змін у своїй країні.

Вебінар складатиметься з двох частин: теорії та практики.

Під час вебінару Ви дізнаєтеся:

– що таке брендинг міст і чому це важливо?

– з чого починати розбудовувати брендинг міста?

–  як підібрати сильну команду?

–  комунікація  з владою, громадою та бізнесом у застосуванні брендингу;

-вдалі приклади брендингу міст; 

Разом з тренером заходу Ви проаналізуєте особливості різних видів брендингу та комунікацій, знайдете ключі до різних типів співрозмовників, виокремите найбільш ефективні інструменти для досягнення ефекту у просуванні бренду свого міста та у спілкуванні зі стейкхолдерами.

Долучайтеся до заходів, які ВІ «Активна Громада» проводить в онлайн форматі і ми     переконаємо вас, що можна залишатися активними щодня, за будь-яких обставин. 

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту «Республіка»,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Кампанія «Задай курс владі» реалізується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).
Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток  громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.