В народі жартують, що єдиний час, коли можна достукатися до представників влади – це часи виборів. Так це чи інакше, та питання якісної комунікації влада-громада є наразі чи не основним джерелом конструктивних змін на рівні держави із врахуванням зворотнього зв‘язку. 

Окрім то, потрібно враховувати, що будь-який процес комунікації не є простим, якщо ми хочемо, щоб він був ефективним. Спілкування ж із представниками влади ще додатково обмежується регламентами, нормами та високим рівнем процедурності. А це вимагає від представників громади надзвичайної точності та об‘єктивності у донесенні інформації, а також здорової критичності під час аналізу отриманих даних. 

На щастя, існують інструменти, що дозволяють відділяти емоційне забарвлення від фактичних даних та підвищувати якість спілкування. 

Деякі з цих інструментів ми й будемо досліджувати на вебінарі: «Комунікація влади й громади”.

Спікером заходу виступить: Людмила Черненко, очільниця екозахисної ініціативи  Ecofriendly Ukraine, бізнес-тренер, психолог.

ЩО: вебінар «Комунікація влади й громади»

КОЛИ: 18 серпня о 16:00 

МІСЦЕ: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам)

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ можна за посиланням: https://cutt.ly/Hd1Gjan

Запрошуємо долучитися до вебінару мешканців ОТГ, депутатів місцевих та обласних рад, представників громадських організацій та бізнесу, експертів, екоактивістів та всіх активних громадян, які прагнуть якісних змін у своїй країні.

Під час вебінару ви дізнаєтеся, що таке:

  • інформаційний процес;
  • підготовка до перемовин;
  • як захиститися від емоційно-заряджених слів та зберегти конструктивний вектор спілкування;
  • фільтри інформації – від загального до конкретики;
  • інструменти в переговорах: невербальні знаки, застосування глибинних мотивів   особистості, створення контакту із співрозмовником.

Разом з тренеркою заходу проаналізуєте особливості різних видів комунікацій, знайдете ключі до різних типів співрозмовників, виокремите найбільш ефективні інструменти для досягнення ефекту у спілкуванні.

Долучайтеся до заходів, які ВІ «Активна Громада» проводить в онлайн форматі і ми     переконаємо вас, що можна залишатися активними щодня, за будь-яких обставин. 

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту «Республіка»,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Кампанія «Задай курс владі» реалізується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток  громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.