Відчуття страху, що з’являється у людини в момент небезпеки, є цілком природним. Таким чином спрацьовує інстинкт самозбереження. Страх мобілізує фізичні сили, прискорює роботу мозку, концентрує увагу, допомагає виходити з тупикової ситуації.

Однак, на підґрунті страху з’являються неспокій, трепет, слабкість, безсилля, нерухомість. Відсутність ясності в оцінці ситуації спричиняє стан безвихідності і відмову від опору. Людина, охоплена панікою, може швидко залучити до подібного стану та оточуючих. Особливо, це небезпечно у часи нестабільної ситуації навколо можливого військового вторгнення Російської Федерації на територію України.

Невизначеність і неможливість контролювати та планувати своє ж власне життя крокують поруч із ситуацією, що наразі склалася в Україні. Про те, як зберігати спокій та здорово реагувати на кризові ситуації, поговоримо на вебінарі: “Як не піддатися паніці?”. 

Також, в ході вебінару, у вас буде змога отримати відповіді на запитання: 

1. що таке кризові ситуації і як наша психіка на них реагує?

2. що потрібно робити, щоб опанувати страх?

3. як здорово реагувати на кризові ситуації?

Спікерка: Олександра Гліжинська, виконавча директорка Інституту «Республіка», засновниця Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада», коуч.

Дата: 16 лютого 2022 року

Час: 16:00 – 17:30

Місце: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам).

Зареєструватись можна за посиланням: https://forms.gle/sBPLm26pP8SnBYnX8 

Участь в заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018;

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.