9 грудня з 10:00 до 12:30 Міністерство охорони здоров’я України за сприяння Національного Демократичного Інституту, Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ та Інституту «Республіка» організовують публічні консультації на тему «Громадське здоров’я та кадрові ресурси системи охорони здоров’я» в онлайн-форматі.

Метою публічних консультацій є сприяння відкритому інклюзивному діалогу з громадянами щодо розроблення Стратегії розвитку системи охорони здоров’я до 2030 року. До консультацій запрошуються зацікавлені особи з усієї України. З консультаційним документом можна ознайомитися за посиланням.

Питання до обговорення:

  1. Якою має бути система громадського здоров’я, яка зможе зберегти та зміцнити здоров’я населення?
  2. Як має працювати система попередження виникнення, раннього виявлення та ефективного реагування на надзвичайні ситуації? 
  3. Що сприятиме підвищенню рівня відповідальності людей щодо власного здоров’я та права ухвалення клінічних рішень?
  4. Як забезпечити повноцінну участь людей та громад у спільному виробленні медичних послуг?

Формат публічних консультацій передбачає презентації позицій представників МОЗ і модеровану дискусію всіх учасників у малих групах для напрацювання рекомендацій. Ці рекомендації будуть передані Міністерству для врахування в розробленні Стратегії.

Попередня програма заходу за посиланням.

Реєстрація за посиланням.

Координаторка заходу: Інна, 096 172 40 18 

Проведення публічних консультацій стало можливим завдяки щедрій підтримці британського народу, наданій через Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку.