Україна вже активно увійшла у виборчий процес і 25 жовтня нас чекають місцеві вибори. Однак, зважаючи на те, що цей процес в країні з 1 січня 2020 р. має відбуватися за новими правилами, оскільки саме з цієї дати вступив у юридичну дію Виборчий кодекс України, залишаються відкритими багато питань. І, в будь-якому випадку, аби зробити правильний вибір, необхідно орієнтуватися в тому, які функції покладено на місцеву владу, як аналізувати програми кандидатів, сприймати критично інформацію про діяльність політиків, вирізняти з-поміж масиву інформації в ЗМІ та соцмережах маніпулятивні та популістичні заяви політиків тощо.

Тож, запрошуємо взяти участь в обговоренні «Вибори як інвестиція: критерії якісного голосування для виборців».

Спікерка: Олександра Гліжинська, виконавча директорка Інституту “Республіка”, співзасновниця ВІ “Активна Громада”.

ДАТА: 29 вересня 2020 року

ЧАС: 16:00-17:30

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ можна за посиланням: https://forms.gle/UhAd9BfVXkvctzkJA

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

Запрошуємо до участі активних громадян, депутатів місцевих рад, їх помічників, громадських діячів міста, мешканців об’єднаних територіальних громад, студентів та всіх, хто хоче знати більше про Конституцію України та про те, як навчитися відстоювати свої законні права.

Обговоримо з учасниками наступне: 

  1. Які функції депутатів місцевої ради та міських голів 
  2. Як ми приймаємо рішення на підтримку того чи іншого кандидата 
  3. Що таке програма і політична історія кандидата 
  4. Скільки коштує нам вибір

Заходи спрямовані на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту. Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

Участь в заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Заходи відбуваються в рамках проекту «Право вибору», що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.